| Productnaam | Chinese fabrikanten van verwarmingselementen voor magnetrons |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm, enz. |
| Vorm | recht, U-vormig, W-vormig, enz. |
| resistieve spanning | 2000V/min |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Ovenverwarmingselement |
| Buislengte | 300-7500 mm |
| Vorm | aangepast |
| Goedkeuringen | CE/ CQC |
| Terminaltype | Op maat gemaakt |
| Deoven verwarmingselementHet wordt gebruikt voor magnetrons, fornuizen en elektrische grills. De vorm van het verwarmingselement kan worden aangepast aan de hand van tekeningen of voorbeelden van de klant. De buisdiameter kan 6,5 mm, 8,0 mm of 10,7 mm zijn. JINGWEI HEATER is een professionele fabriek voor verwarmingsbuizen. De spanning en het vermogen van de verwarmingsbuizen zijn van groot belang.oven verwarmingselementKan naar wens worden aangepast. De verwarmingsbuis van de oven kan worden gegloeid; na het gloeien krijgt de buis een donkergroene kleur. We hebben veel verschillende aansluitmodellen. Als u een extra aansluitmodel nodig heeft, dient u ons eerst het modelnummer door te geven. | |
OvenverwarmingsbuisHet is een soort elektrisch verwarmingselement dat veel gebruikt wordt in allerlei verwarmingsapparatuur, zoals ovens, drogers, kachels, enzovoort.verwarmingselementen van een magnetronzijn gemaakt van roestvrij staal, waarbij een spiraalvormige elektrothermische legeringsdraad (zoals nikkel-chroom of ijzer-chroomlegering) langs de centrale as van de buis is verdeeld. De holte is gevuld met kristallijn magnesiumoxidepoeder met goede isolerende en thermische geleidende eigenschappen.elektrisch buisvormig verwarmingselementHet heeft de kenmerken van een eenvoudige structuur, hoge mechanische sterkte, hoog thermisch rendement, veiligheid en betrouwbaarheid, eenvoudige installatie, lange levensduur, enz.elektrische verwarmingsbuisGeschikt voor alle soorten salpetertanks, tanks, olietanks, zuur- en alkalitanks, smeltovens voor smeltbare metalen, luchtverwarmingsovens, droogovens, warmpersmatrijzen en andere apparaten.
1. Het selectieprincipe voor buizen: temperatuurbestendigheid, corrosiebestendigheid.
2. Keuze van weerstandsdraad: Cr20Ni80
3. Keuze van magnesiumoxidepoeder: magnesiumoxidepoeder van industriële kwaliteit
4. Keuze van afdichtingsmaterialen: siliconenolie + 704-afdichtmiddel
5. Van de factoren die de kwaliteit van een 380V roestvrijstalen elektrische verwarmingsbuis beïnvloeden, is de materiaalkwaliteit zeer belangrijk.
6. Een verstandige selectie van grondstoffen voor elektrische warmtebuizen is de voorwaarde voor het waarborgen van de kwaliteit.elektrische warmtebuizen.
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














