Productparameters
| Productnaam | Chinese PVC-isolatie verwarmingsdraad |
| Isolatiemateriaal | PVC |
| Draaddiameter | 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, enz. |
| Verwarmingsduur | aangepast |
| Lengte van de aansluitdraad | 1000 mm, of op maat gemaakt |
| Kleur | wit, grijs, rood, blauw, enz. |
| MOQ | 100 stuks |
| Weerstandsspanning in water | 2000 V/min (normale watertemperatuur) |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | ontdooi verwarmingsdraad |
| Certificering | CE |
| Pakket | één kachel met één tas |
| De lengte, spanning en het vermogen van de Chinese PVC-geïsoleerde verwarmingsdraad voor ontdooiing kunnen naar wens worden aangepast. De draaddiameter kan 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm en 4,0 mm zijn. De draadmantel kan van gevlochten glasvezel, aluminium of roestvrij staal zijn. DeontdooidraadverwarmingHet verwarmingselement met aansluitdraad kan worden afgedicht met een rubberen dop of een dubbelwandige krimpkous; u kunt de optie kiezen die het beste aansluit bij uw specifieke behoeften. | |
Productconfiguratie
PVC-geïsoleerde verwarmingsdraad bestaat hoofdzakelijk uit een elektrische verwarmingsdraad van legering en een hittebestendige PVC-isolatielaag. Tijdens gebruik kenmerkt deze draad zich door snelle opwarming, gelijkmatige temperatuurverdeling, een hoog thermisch rendement en een goede taaiheid. Bij PVC-ontdooiingsverwarmingsdraad is de weerstandsdraad van legering om een glasvezeldraad gewikkeld, of is een enkele weerstandsdraad van legering in de kern gedraaid, waarbij de buitenlaag is bedekt met een PVC-isolatielaag.
Productkenmerken
1. Hoge elektrische verwarmingsefficiëntie. PVC-geïsoleerde verwarmingsdraad heeft een hoge elektrische verwarmingsefficiëntie en kan effectief energie besparen. Het biedt voordelen zoals snelle verwarming, gelijkmatige verwarming, veilige verwarming, energiebesparing, een langere levensduur van de batterij, enzovoort.
2. Goede elektrische geleidbaarheid. PVC-geïsoleerde verwarmingskabels hebben een goede elektrische geleidbaarheid, goede energiebesparende prestaties en geen stroomonderbrekingen.
3. Goede waterdichtheid en warmte-isolatie. Hoewel de eerste laag PVC een katoenen laag is, bestaande uit naaldkatoen of bestratingskatoen, is de tweede laag een verwarmingslaag van met siliconen omwikkelde verwarmingsdraden en de derde laag een gebonden voering van non-woven textiel. Deze productiemethode verbetert niet alleen de warmte-isolatie en de zachtheid van de verwarmingsmat aanzienlijk, maar zorgt ook voor goede waterdichtheid en warmte-isolatie.
4. Lange levensduur. De buitenste isolatielaag is gemaakt van PVC, glasvezeldraad en vertind koperdraad, en de levensduur is gegarandeerd voor meer dan 5 jaar. Onder dezelfde omstandigheden is de levensduur van PVC-verwarmingsdraad veel langer dan die van metaaldraad.
Fabrieksfoto
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













