Productparameters
| Productnaam | Ontdooiingsverwarmingsbuis voor koelcellen |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm, enz. |
| Vorm | recht, U-vormig, W-vormig, enz. |
| Weerstandsspanning in water | 2000 V/min (normale watertemperatuur) |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Ontdooiingsverwarmingselement |
| Buislengte | 300-7500 mm |
| Lengte van de aansluitdraad | 700-1000 mm (op maat) |
| Goedkeuringen | CE/ CQC |
| Terminaltype | Op maat gemaakt |
| DeKoelcelverwarmingsbuiswordt gebruikt voor het ontdooien van de luchtkoeler, afbeeldingsvorm vanontdooi verwarmingsbuisHet betreft een AA-type (dubbele rechte buis), de buislengte wordt aangepast aan de grootte van uw luchtkoeler. Al onze ontdooiverwarmers kunnen naar wens worden aangepast. Het roestvrij staalOntdooiingsverwarmingsbuis voor luchtkoelerDe buisdiameter kan 6,5 mm of 8,0 mm zijn. Het gedeelte met de aansluitdraden wordt afgedicht met een rubberen dop. De buis kan ook in een U-vorm of L-vorm worden uitgevoerd. Het vermogen van de ontdooiverwarmingsbuis bedraagt 300-400 W per meter. | |
Productconfiguratie
De ontdooibuis voor koelcellen is een elektrisch component dat is ontworpen en ontwikkeld voor het elektrisch verwarmen en ontdooien van diverse koelcellen, koelkasten, vitrines, eilandkasten en andere vriesapparatuur. De buisvormige verwarming is gemaakt van magnesiumoxide (MgO) als vulmateriaal en roestvrij staal als behuizing. De aansluitklemmen worden na krimpen afgedicht met speciaal rubber, waardoor de verwarmingsbuis normaal kan functioneren in de vriesapparatuur.
Ontdooiverwarmingselement voor luchtkoeler
Productvoordelen
1. Hoge elektrothermische conversie-efficiëntie, waardoor ongeveer 30% energie wordt bespaard in vergelijking met gewone verwarmingselementen.
2. Hoge werktemperatuur en breed assortiment. De verpakking met keramische dop heeft bijvoorbeeld een maximale temperatuurbestendigheid van 800 ℃.
3. Snelle temperatuurstijging, geringe thermische inertie, hoge temperatuurbestendigheid, corrosiebestendigheid, goede stabiliteit van de thermochemische eigenschappen, lange levensduur en hoge isolatiesterkte.
4. Het is een milieuvriendelijke en schone verwarming die voldoet aan de eisen van moderne productie met een hoog tempo en hoge kwaliteit, en is geschikt voor alle soorten koelinstallaties.
5. Gemakkelijke installatie, voordelig en veilig
6. Over het algemeen wordt de buis in een oven met vocht behandeld, waardoor de kleur beige is. Door gloeien op hoge temperatuur krijgt de elektrisch verwarmde buis een zwarte of donkergroene oppervlaktekleur.
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














