| Productnaam | Carterverwarming voor compressor |
| Materiaal | Siliconenrubber |
| Breedte | 14 mm, 20 mm, 25 mm, enz. |
| Riemlengte | Op maat gemaakt |
| Lengte van de aansluitdraad | 1000 mm, of op maat. |
| Spanning | 12V-230V |
| Stroom | Op maat gemaakt |
| Weerstandsspanning in water | 2000 V/min (normale watertemperatuur) |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Carterverwarming |
| Eindmodel | Op maat gemaakt |
| Certificering | CE |
| Pakket | één kachel met één tas |
| DeCarterverwarmingsriemHet wordt hoofdzakelijk gebruikt voor de compressor van een airconditioner, het ontdooien van de afvoerbuis en voor luchtkoelers. De breedte kan worden gekozen uit 14 mm, 20 mm, 25 mm, enzovoort. | |
Bij lagetemperatuurunits migreert het koelmiddel in de leidingen en het systeem, als gevolg van het drukverschil na het uitschakelen van de compressor, langzaam naar de olietank van de compressor en vormt daar een laag met de olie, waardoor de compressor stopt. Wanneer de compressor plotseling weer start, zal de verdampende werveling van het koelmiddel olie in de compressor persen, wat kan leiden tot olietekort of een olieschok. Deze kortstondige olieschok in de compressor kan lagerslijtage en in ernstige gevallen zelfs wervelstromen veroorzaken. Daarom wordt aanbevolen de compressor uit te rusten met eenCarterverwarmingsriem.
CarterverwarmingsriemKeuze: 70W wordt aanbevolen voor 2 t/m 7 stuks; 90W wordt aanbevolen voor 8 t/m 15 stuks; 130W wordt aanbevolen voor 20 t/m 30 stuks.
1. Buig en wikkel vrijelijk naar behoefte van de verwarming, en neemt weinig ruimte in beslag.
2. Eenvoudige en snelle installatie
3. Het verwarmingselement is bekleed met siliconenisolatie, die zacht en volledig vochtbestendig is.
4. Het kan op de gewenste lengte worden gemaakt.
5. Koude kern
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













