Productparameters
| Productnaam | Carterverwarming |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Materiaal | siliconenrubber |
| Breedte van de riem | 14 mm, 20 mm, 25 mm, enz. |
| Lengte van de riem | Op maat gemaakt |
| resistieve spanning | 2000V/min |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Carterverwarmingsriem |
| Lengte van de aansluitdraad | 1000 mm, of op maat gemaakt |
| Pakket | één kachel met één tas |
| Goedkeuringen | CE |
| Terminaltype | Op maat gemaakt |
| DecarterverwarmingDe breedte kan 14 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, enzovoort zijn. De carterverwarming kan worden gebruikt voor het ontdooien van de compressor van een airconditioner of de cilinder van een koelventilator.CarterverwarmingsriemDe lengte kan worden aangepast aan de wensen van de klant. | |
Productconfiguratie
De carterverwarming heeft een netjes geordende weerstandsdraad van nikkel-chroomlegering als verwarmingselement, die snel opwarmt en een gelijkmatige temperatuurverdeling heeft. De isolatielaag is gemaakt van siliconenrubber, Kevlar-vezeldoek, geïmporteerd schuim, enz., die bestand zijn tegen hoge en lage temperaturen, corrosie, een hoge isolatiewaarde en veroudering. De verwarming bestaat uit drie lagen: een binnenbekleding, een middelste isolatielaag en een buitenste beschermlaag. Hij heeft een goede hittebestendigheid en betrouwbare isolatieprestaties, is flexibel en kan nauw aansluiten op het te verwarmen object, heeft een hoog warmterendement en is gemakkelijk in gebruik; hij kan direct om het oppervlak van het te verwarmen onderdeel worden gewikkeld.
Productfunctie
De carterverwarming van de compressor voorkomt dat de compressor tijdens het opstarten en gebruik vloeistof in de compressor produceert. Bij het seizoensgebonden gebruik van de airconditioner, of direct na de installatie van de centrale airconditioning, is het noodzakelijk om de unit vóór de eerste keer opstarten (of inbedrijfstelling) voor te verwarmen (meestal meer dan 6 uur). Na het voorverwarmen van de stroom, wordt ook de carterverwarming ingeschakeld. Hierdoor kan de vloeibare koelvloeistof in de compressor verdampen, wat de levensduur van de compressor verlengt. (Tip: schakel de binnen- en buitenunit uit wanneer de airconditioner langere tijd niet wordt gebruikt, omdat de carterverwarming een bepaald vermogensverlies veroorzaakt.)
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













