Productparameters
| Productnaam | Op maat gemaakte roestvrijstalen luchtverwarmingselementen |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm, enz. |
| Vorm | recht, U-vormig, W-vormig, enz. |
| resistieve spanning | 2000V/min |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Ovenverwarmingselement |
| Buislengte | 300-7500 mm |
| Vorm | aangepast |
| Goedkeuringen | CE/ CQC |
| Terminaltype | Op maat gemaakt |
| Deoven verwarmingselementHet wordt gebruikt voor magnetrons, fornuizen en elektrische grills. De vorm van het verwarmingselement kan worden aangepast aan de hand van tekeningen of voorbeelden van de klant. De buisdiameter kan 6,5 mm, 8,0 mm of 10,7 mm zijn. JINGWEI HEATER is een professionele fabriek voor verwarmingsbuizen. De spanning en het vermogen van de verwarmingsbuizen zijn van groot belang.oven verwarmingselementKan naar wens worden aangepast. De verwarmingsbuis van de oven kan worden gegloeid; na het gloeien krijgt de buis een donkergroene kleur. We hebben veel verschillende aansluitmodellen. Als u een extra aansluitmodel nodig heeft, dient u ons eerst het modelnummer door te geven. | |
Productconfiguratie
Het roestvrijstalen verwarmingselement van Bake is een essentieel onderdeel van een elektrische oven dat de warmte genereert die nodig is om te koken en te bakken. Het zorgt ervoor dat de temperatuur in de oven op het gewenste niveau komt, zodat u een breed scala aan gerechten kunt bereiden.
De verwarmingselementen van elektrische bakovens zijn doorgaans gemaakt van materialen die bestand zijn tegen hoge temperaturen en elektrische stroom. Ze worden vaak vervaardigd uit metalen zoals nikkel-chroomlegeringen (bijvoorbeeld nichroom) die een hoge elektrische weerstand hebben. Wanneer er elektriciteit door deze materialen stroomt, warmen ze op door hun weerstand. Deze warmte wordt vervolgens overgedragen naar de binnenkant van de oven, waardoor het voedsel gaar of gebakken wordt.
Productkenmerken
1. Koken en bakken thuis
2. Commerciële keukens
3. Voedselproductie en -verwerking
4. Textielindustrie
5. Warmtebehandeling
6. Medische en farmaceutische industrie
7. Elektronicaproductie
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














