Productparameters
| Productnaam | Op maat gemaakt buisvormig verwarmingselement met vinnen |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 6,5 mm, 8,0 mm, enz. |
| Vorm | Recht, U-vormig, W-vormig of op maat gemaakt |
| resistieve spanning | 2000V/min |
| Geïsoleerde weerstand | 750 MOhm |
| Gebruik | Verwarmingselement met vinnen |
| Terminal | Rubberen kop, flens |
| Lengte | Op maat gemaakt |
| Goedkeuringen | CE, CQC |
| De buisvormige verwarmingselementen met lamellen die we produceren zijn meestal recht, U-vormig en W-vormig. We kunnen ook speciale vormen op maat maken. De meeste klanten kiezen voor een flensaansluiting voor de buis. Als u de verwarmingselementen met lamellen gebruikt in een unitkoeler of andere ontdooiapparatuur, kunt u de aansluiting afdichten met siliconenrubber. Deze afdichting biedt de beste waterdichtheid. | |
Productconfiguratie
Het verwarmingselement met lamellenbuis maakt gebruik van mechanische wikkeling, waarbij het contactoppervlak tussen de koelribben en de koelbuis groot en nauwsluitend is. Dit garandeert een goede en stabiele warmteoverdracht. De luchtweerstand is laag, waardoor stoom of heet water door de stalen buis stroomt en de warmte via de strak om de buis gewikkelde lamellen wordt overgedragen aan de lucht die langs de buis stroomt. Dit resulteert in zowel verwarming als koeling van de lucht.
Vorm kiezen
Producttoepassingen
Het verwarmingselement met lamellenbuizen wordt voornamelijk gebruikt voor luchtverwarming in droogsystemen en is het belangrijkste onderdeel van heteluchtinstallaties. Het warmtemedium in de radiator kan stoom, heet water of warmteoverdrachtsolie zijn. De werkdruk van de stoom is doorgaans niet hoger dan 0,8 MPa en de temperatuur van de hete lucht is lager dan 170 °C.
1. Buisvormige verwarmingselementen met lamellen worden gebruikt voor luchtverwarmers, zoals luchtkanaalverwarmers, ruimteverwarmers, ovens, dehydrators, enz.
2. De dikwandige, buisvormige verwarmingselementen van roestvrij staal met lamellen bieden bescherming tegen corrosieve luchtomgevingen.
3. Pas de afmetingen, het materiaal van de mantel, het wattage en de spanning aan de specifieke toepassing aan.
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














