Productparameters
| Productnaam | Op maat gemaakte aluminiumfolieverwarmers 4848310185 |
| Materiaal | verwarmingsdraad + aluminiumfolie tape |
| Spanning | 220V |
| Stroom | 28W |
| Vorm | Op maat gemaakt |
| Lengte van de aansluitdraad | Op maat gemaakt |
| Eindmodel | Op maat gemaakt |
| resistieve spanning | 2000V/min |
| MOQ | 120 stuks |
| Gebruik | Aluminiumfolieverwarming |
| Pakket | 100 stuks per doos |
| De grootte, vorm en het vermogen/de spanning vanChinese aluminiumfolie verwarmingsplaatKan worden aangepast aan de wensen van de klant. We kunnen de verwarming maken aan de hand van de afbeeldingen en voor speciale vormen is een tekening of voorbeeld nodig. Het modelnummer van de folieverwarming op de afbeelding is 4848310185. De verpakking bestaat uit één verwarming in een zak. | |
Productconfiguratie
Ontdooi aluminiumfolieverwarmingHet is een type aluminiumfolieverwarmingselement, ontworpen voor koelkasten, auto's, diepvriezers in supermarkten, horeca-apparatuur en alle andere apparaten of uitrustingen die ontdooiing of isolatie vereisen.Een aluminium ontdooifolieverwarmingselement bestaat uit twee of meer lagen aluminiumfolie en een verwarmingsdraad met PVC- of siliconenisolatie. De verwarmingsdraad wordt tussen twee of meer lagen aluminiumfolie geplaatst, of op een enkele laag aluminiumfolie gesmolten. Het is ook mogelijk om gaten in de aluminiumfolie te maken of thermostaten te monteren.De ontdooiende aluminiumfolieverwarming van JINGWEI kenmerkt zich door gelijkmatige verwarming, hoge warmtegeleiding, energiebesparing, hoge veiligheidsprestaties, hoge kwaliteit, lage kosten, eenvoudige installatie en flexibiliteit, en kan worden aangepast aan de wensen van de gebruiker.
Producttoepassingen
1. Ontdooi- of vriesbeveiliging van de koelkast of vriezer
2. Vorstbeveiliging van de platenwarmtewisselaar
3. Zorg ervoor dat de temperatuur van de verwarmde voedselbalie in de kantine constant blijft.
4. Condensatiepreventie voor elektronische of elektrische schakelkasten
5. Verwarming van de gesloten compressor
6. Badkamerspiegel is anticondens.
7. Gekoelde vitrinekast om condensatie te voorkomen
8. Huishoudelijke apparaten, medische apparatuur...
9. Zaailing, bloeiwijze of geschikte teelt
Fabrieksfoto
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













