| item | waarde |
| Toepasselijke sectoren | Machinereparatiewerkplaatsen, productiebedrijven, voedsel- en drankenfabrieken, voedingswinkels, overig |
| Type | Luchtverwarmer |
| Stroombron | Elektrisch |
| Plaats van herkomst | China |
| Guangdong | |
| Merknaam | Sundear |
| Afmetingen (L*B*H) | aangepast |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Spanning | 220V-380V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Hoge nauwkeurigheid |
| Stroombron | Elektrisch |
| Productnaam | Verwarmingsbuis |
| Sollicitatie | Industriële verwarmingsprocessen |
| Stroom | 3,5 kW / 4,5 kW / 5,5 kW / 8 kW / 12 kW |
| Vorm | U-vorm |
| Voordeel | Lange levensduur |
1. Uitstekende veiligheid: geen vonken, geen open vuur, volledig geïsoleerd en straalt harmonie uit.
2. Betaalbaar, duurzaam en zeer effectief
3. Een sneller proces.
4. Er is minder energie nodig.
5. Geen stofverontreiniging: geen convectie nodig.
6. Een verwarmingstoestel zal mensen geen lichamelijk letsel toebrengen.
7. De installatie is eenvoudig.
| Koperen mantel | Waterverwarming, wateroplossingen die koper niet aantasten. |
| Schede van roestvrij staal | Er wordt gebruik gemaakt van teer en asfalt, gesmolten zoutbaden, alkalische reinigingsmiddelen en onderdompeling in oliën. Ook gieten in aluminium en klemmen op metalen oppervlakken behoren tot de mogelijkheden. Apparatuur voor de verwerking van voedsel en corrosieve vloeistoffen. Het meest gebruikte materiaal is roestvrij staal 304. |
| Incoloy-schede | Warmte uit de lucht, warmte van een oppervlak, reinigings- en ontvettingsmiddelen, beits- en galvaniseeroplossingen en corrosieve stoffen. Meestal bij hoge temperaturen. |
| itanium buis | corrosieve omgeving. |
Verdeelstukverwarming met hot runner-systemen
Het opwarmen van snijstaven en warmpersen in de verpakkingssector
Opwarming van analytische apparatuur in laboratoria
Medisch: Bloedanalyseapparaat, vernevelaar, bloed-/vloeistofverwarmer, temperatuurtherapie, dialyse, sterilisatie
Telecommunicatie: Behuizingsverwarming en ijsbestrijding
Transport: Koffiepotverwarmers voor vliegtuigen, olie-/blokverwarmers,
Voedselbereiding: Vaatwassers, stoomovens,
Industrieel: Warmdrukpersen, perforatiemachines en verpakkingsapparatuur.














