| Productnaam | Ontdooiingsverwarmingselement voor container |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 10,7 mm |
| Vorm | U-vorm |
| Stroom | 750W |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Spanning | 230V |
| Lood van buis | 980 mm |
| Karton | 25 stuks per doos |
| Goedkeuringen | CE/CQC |
| Het ontdooiverwarmingselement is nieuw ontworpen om het probleem van een slechte koelwerking als gevolg van moeilijk ontdooien in diverse vriezers en koelkasten op te lossen. Het ontdooiverwarmingselement is gemaakt van roestvrijstalen buis. Afhankelijk van de wensen van de gebruiker kunnen beide uiteinden in elke gewenste vorm worden gebogen. Het kan gemakkelijk in de plaat van de koelventilator en condensor worden geplaatst, en de elektrisch geregelde ontdooiing aan de onderkant in de wateropvangbak. | |
De ontdooiverwarming heeft eigenschappen zoals een goed ontdooiresultaat, hoog elektrisch vermogen, goede isolatie, weerstand tegen corrosie en veroudering, een hoog overbelastingsvermogen, weinig lekstroom, goede stabiliteit en betrouwbaarheid, een lange levensduur, enz.
De rubberen kop heeft een nationaal patent verkregen. Hij biedt een hoge mate van veiligheid, betrouwbare afdichting en vochtwering.
--- Eén verwarmingselement per zak, 25 stuks per doos
--- 500 stuks (20 dozen) per houten kist
--- 700 stuks (28 dozen) voor één houten kist
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













