| Productnaam | Ontdooiverwarmingselement voor verdamper |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm |
| Buisvormig | recht, U-vormig, A-type en op maat gemaakt |
| Weerstandsspanning in water | 2000 V/min (normale watertemperatuur) |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Ontdooiingsverwarmingselement voor verdamper |
| Rubberen kop diameter | 9,0 mm, 9,5 mm, enz. |
| Lengte van de aansluitdraad | De standaardmaat is 800 mm, maar een maat op maat is ook mogelijk. |
| Goedkeuringen | CE/ CQC |
| 1. De ontdooiverwarming is geschikt voor verdamperbuizen met een diameter van 6,5 mm, 8,0 mm en 10,7 mm; 2. De vorm van de ontdooiverwarming is verkrijgbaar in de volgende typen: recht, AA-type, U-vorm en elke andere vorm op maat; 3. De diameter van de rubberen kop van de ontdooiverwarmingsbuis is 9,0 mm, 9,5 mm en 11 mm; 4. De aansluitkabel van de ontdooibuisverwarming is 800 mm, dit is onze standaardlengte; langere kabels kunnen ook op maat worden gemaakt. 5. De ontdooiverwarming voor de unitkoeler is geschikt voor de modellen DD15, DD22, DD30/40, DD60/80, DD100, DD120, enzovoort. De lengte van de ontdooiverwarmingsbuis verschilt per model unitkoeler en kan worden aangepast aan de wensen van de klant. 6. De ontdooiingsverwarming kan worden gegloeid; u kunt hem zelf in elke gewenste vorm buigen. Na het gloeien krijgt de buis een donkergroene kleur. | |
Ontdooiingsverwarmers voor koelkasten, speciaal ontworpen voor commerciële koelkasten en verdampers, bieden de beste kwaliteit, aanpassingsmogelijkheden en bescherming om een effectieve ontdooiingsoplossing te garanderen in veeleisende gekoelde omgevingen.
De ontdooiingsverwarming is hoofdzakelijk gemaakt van roestvrij staal 304, en de buisafdichting is hoofdzakelijk gemaakt van gegoten of krimpkous; spanning en vermogen van de ontdooiingsverwarming volgens klantspecificaties;
1. Hoogwaardig materiaal: Zorgvuldig vervaardigd uit hoogwaardige roestvrijstalen of verchroomde buizen, wat duurzaamheid en effectieve ontdooiing in een commerciële omgeving garandeert.
Opties voor eindvorming: De buiseinden worden vakkundig gevormd uit siliconen voor extra stevigheid in veeleisende zakelijke omgevingen.
2. Kabeloplossingen op maat: Nauwkeurige aansluitingen en verwarmingselementen worden op maat gemaakt om te voldoen aan de unieke specificaties van commerciële koelinstallaties.
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














