Productparameters
| Productnaam | Ontdooiverwarmingselement voor koelkast |
| Isolatieweerstand bij verschillende luchtvochtigheidstoestanden | ≥200MΩ |
| Isolatieweerstand na vochtige hitteproef | ≥30MΩ |
| Vochtigheidstoestand Lekstroom | ≤0,1 mA |
| Oppervlaktebelasting | ≤3,5W/cm2 |
| Buisdiameter | 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm, enz. |
| Vorm | recht, U-vormig, W-vormig, enz. |
| Weerstandsspanning in water | 2000 V/min (normale watertemperatuur) |
| Geïsoleerde weerstand in water | 750 MOhm |
| Gebruik | Ontdooiingsverwarmingselement |
| Buislengte | 300-7500 mm |
| Lengte van de aansluitdraad | 700-1000 mm (op maat) |
| Goedkeuringen | CE/ CQC |
| Terminaltype | Op maat gemaakt |
| De ontdooiverwarming voor koelkasten wordt gebruikt voor het ontdooien van de lucht in de koelkast. (Afbeelding: vorm van)ontdooi verwarmingsbuisHet betreft een AA-type (dubbele rechte buis), de buislengte wordt aangepast aan de grootte van uw luchtkoeler. Al onze ontdooiverwarmers kunnen naar wens worden aangepast. Het roestvrij staalOntdooiingsverwarmingsbuis voor luchtkoelerDe buisdiameter kan 6,5 mm of 8,0 mm zijn. Het gedeelte met de aansluitdraden wordt afgedicht met een rubberen dop. De buis kan ook in een U-vorm of L-vorm worden uitgevoerd. Het vermogen van de ontdooiverwarmingsbuis bedraagt 300-400 W per meter. | |
Productconfiguratie
De ontdooiverwarming voor koelkasten is meestal gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal (SUS staat voor roestvrij staal) en is een speciaal verwarmingselement dat wordt gebruikt om ijsvorming in koelapparaten te verwijderen. Voor de ontdooiverwarming wordt hoogwaardig roestvrij staal gebruikt, vaak SUS304 of SUS316. Dit staal staat bekend om zijn uitzonderlijke warmtegeleiding, duurzaamheid en corrosiebestendigheid. Dankzij de eigenschappen van roestvrij staal is het geschikt voor omgevingen met temperatuurschommelingen, hoge luchtvochtigheid en langdurige blootstelling aan kou.
Ontdooiverwarmingselement voor luchtkoeler
Producttoepassing
Het belangrijkste doel van een ontdooiverwarmingselement is het voorkomen van ijs- en rijpvorming in vries- en koelsystemen. Enkele toepassingen zijn:
1. Koelkasten: Om ervoor te zorgen dat het apparaat effectief werkt en een constante temperatuur voor voedselopslag handhaaft, worden ontdooiverwarmers in koelkasten geplaatst om ijs en rijp te smelten die zich op de verdamperbuizen ophopen.
2. Diepvriezers: Diepvriezers gebruiken ontdooiverwarmingselementen om te voorkomen dat er ijsvorming optreedt op de verdamperbuizen. Dit bevordert een gelijkmatige luchtstroom en zorgt ervoor dat diepvriesproducten efficiënt worden bewaard.
Productieproces
Dienst
Ontwikkelen
Ik heb de productspecificaties, tekeningen en afbeeldingen ontvangen.
Citaten
De manager reageert binnen 1-2 uur op uw aanvraag en stuurt u een offerte.
Voorbeelden
Er worden gratis monsters verzonden om de productkwaliteit te controleren voordat de massaproductie van start gaat.
Productie
Controleer de productspecificaties nogmaals en plan vervolgens de productie in.
Volgorde
Plaats uw bestelling zodra u de stalen heeft goedgekeurd.
Testen
Ons kwaliteitscontroleteam controleert de productkwaliteit vóór levering.
Verpakking
producten verpakken zoals vereist
Laden
Het laden van gereedgemaakte producten in de container van de klant.
Ontvangst
Uw bestelling is ontvangen.
Waarom voor ons kiezen?
•25 jaar ervaring in exporteren en 20 jaar ervaring in de productie
•De fabriek beslaat een oppervlakte van ongeveer 8000 m².
•In 2021 werd allerlei geavanceerde productieapparatuur vervangen, waaronder poedervulmachines, pijpkrimpmachines, pijpbuigmachines, enzovoort.
•De gemiddelde dagelijkse productie bedraagt ongeveer 15.000 stuks.
• Verschillende coöperatieve klanten
•Aanpassingen zijn afhankelijk van uw wensen.
Certificaat
Gerelateerde producten
Fabrieksfoto
Voordat u een aanvraag indient, verzoeken wij u de volgende specificaties naar ons te verzenden:
1. Stuur ons de tekening of een echte foto;
2. Grootte, vermogen en spanning van de verwarming;
3. Eventuele speciale eisen aan de verwarming.
Contactpersoon: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
WeChat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














